Liceul Teoretic Constantin Brâncoveanu

site Liceul Teoretic Constantin Brancoveanu, Bucuresti, Sector 1educatie, liceu, brancoveanu, bucuresti

OVERVIEW

This domain liceul-brancoveanu.ro currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views).

LICEUL-BRANCOVEANU.RO RANKINGS

This domain liceul-brancoveanu.ro has seen varying quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for liceul-brancoveanu.ro

Traffic ranking (by month) for liceul-brancoveanu.ro

Traffic ranking by day of the week for liceul-brancoveanu.ro

WHAT DOES LICEUL-BRANCOVEANU.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of liceul-brancoveanu.ro Mobile Screenshot of liceul-brancoveanu.ro Tablet Screenshot of liceul-brancoveanu.ro

LICEUL-BRANCOVEANU.RO HOST

I detected that a single page on liceul-brancoveanu.ro took six hundred and three milliseconds to download. Our parsers could not find a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
172.217.7.19

I observed that this website is using the GSE server.

Liceul Teoretic Constantin Brâncoveanu

DESCRIPTION

CONTENT

This domain liceul-brancoveanu.ro states the following, "Învăţătura dă omului demnitate! Anunț concurs - Administrator Patrimoniu - post vacant contractual pe perioadă nedeterminată." We analyzed that the website also said " Liceul Teoretic Constantin Brâncoveanu , București." It also stated " Liceul Teoretic Constantin Brâncoveanu , cu sediul în București, str. 9, sectorul 1, organizează concurs pentru ocuparea unui post contractual vacant, în temeiul."

SEEK OTHER WEBSITES

Liceul Teoretic Al I Cuza Alexandria

Vă invităm să cunoașteți mai bine Liceul Teoretic Al. Informații despre noi, elevii, profesorii, întreg personalul didactic și nedidactic. Despre liceul nostru ca unitate de învățământ. Despre activitățile pe care noi le susținem. Temele pentru atestatul de informatica le gasiti. Programul activitatilor organizate de catedra de informatica. Pe langa cererile tip din postul precedent,.

Liceul Teoretic Special Iris Timișoara PENTRU ELEVI CU DEFICIENȚE DE VEDERE

PENTRU ELEVI CU DEFICIENȚE DE VEDERE. Comisia Arte și discipline tehnice. Comisia Profesorilor de psihopedagogie specială. Comisia Terapii specifice și de compensare. Liceul Teoretic Special Iris Timișoara. Finalitățile învățământului special liceal au.

Noutăți - Liceul Teoretic Nicolae Iorga Nehoiu

Lista copiilor admisi şi locurile rămase libere după prima etapă - înscrierea în învăţământul primar 2018-2019. Situația statistică simulare - Bacalaureat 2018. Subiecte și bareme - Simulare examene naționale. Repartizarea pe săli - Simulare Bacalaureat 2018. Rezultate simulare - Evaluarea Națională 2018. Repartizarea pe săli - Simulare Evaluare Națională VIII - 5 și 6 martie 2018.

Liceul Tehnologic Francisc Neuman

Istoria unei școli este scrisă de fiecare generație de elevi care pășește pe porțile ei.

Liceul Teoretic Periam - Noutati

Noutati de la Liceul Teoretic Periam. Înscrierea în învăţământul primar 2017. Icirc;nscrierea în învățământul primar 2017. Sedinta cu parintii copiilor ce urmeaza a fi cuprinsi in clasa pregatitoare, avand drept scop.